No comments yet

VM Rally Team na BOSS Auto Show 2015

Po prestávke, ktorá trvala viac-menej celú sezónu, a zrušenej Rally Tríbeč je to konečne tu. V piatok trinásteho (áno, presne tak 🙂 ) a v sobotu štrnásteho novembra sa zúčastníme už tradičného podujatia, ktoré v posledných rokoch nieslo názov Auto Show Slovakia Ring.

Pravidelne sme tu figurovali na štartovnej listine. Toto podujatie sme vždy brali ako bodku za náročnou sezónou a na Slovakia Ring sme sa vždy prišli zabaviť, stretnúť sa s kamarátmi, fanúšikmi, alebo sponzormi. Dokonca sme častokrát niekoho z nich posadili do horúceho kresla spolujazdca, keďže to toto podujatie umožňuje. Video z jedného z vydarených ročníkov v tomto duchu si môžte pozrieť tu:

Tentokrát sem však ideme s iným cieľom. Ideme si vyskúšať novú techniku Honda Civic 1,6 VTi triedy 7 z dielní známeho Sparrow Racing Teamu, ktorá je nádejným kandidátom pre plánovanú budúcoročnú sezónu. Do finálnej uzávierky prihlášok zostáva ešte stále takmer mesiac a už teraz je v našej triede prihlásených viac než 10 posádok. Pre nás to znamená, že sa v rámci zoznamovania s autom budeme mať skutočne s kým porovnávať.

Predbežný harmonogram naznačuje, že na prvej RS budeme štartovať už v piatok večer, teda po tme! Zaujímavá príležitosť sledovať rýchlostnú skúšku na Slovakia Ringu je tu prvýkrát. V priebehu soboty odštartujeme na ďalších troch rýchlostných skúškach.

Budeme sa tešiť, ak nás prídete na  povzbudiť na tribúnu, alebo sa za nami zastavíte v servisnej zóne.

Takže dovidenia na Slovakia Ringu!

 

 

Post a comment

You must be logged in to post a comment.